Nepřehlédněte

4. 8. 2014

Co řekli naši hosté o Febiofestu?

Děkuji vám všem na Febiofestu za pozvání, čas společně strávený v Praze jsem si velmi užil! Veškeré praktické věci i pohodlí byly úžasné, ale nejvíce jsem ocenil setkání s všemi těmi lidmi a to, že jsem mohl shlédnout opravdu výborné filmy! Byl to velmi inspirující týden a pevně doufám, že budu mít příležitost se vrátit!

S pozdravem,

Maximilian Hult (režisér Domova, vítězného snímku Grand Prix)Návštěva Febiofestu 2014 byla opravdovým potěšením. Gratuluji k velkému úspěchu a děkuji za dokonalou organizaci a za to, jak okouzlujícím způsobem se o mě festival staral. Praha je úžasné město a Febiofest festival mezinárodní úrovně.

Dieter Kosslick (ředitel festivalu Berlinale)


Děkuji vám i celému skvělému týmu Febiofestu! Měli jsme dost práce s přípravou našeho dalšího filmu, takže odpovídám trochu pozdě.

Festival pro nás byl úžasnou, hřejivou zkušeností. Byl také klíčový pro uvedení našeho filmu Láska, soudruhu! Připadalo nám, že film vezeme zpátky domů! Reakce diváků byly opravdu silné.

Pozdravení vám všem a srdečné díky z Finska. Doufejme, že film si najde diváky i za hranicemi festivalu!

Se srdečnými pozdravy,

Taru Mäkelä a Jouko Seppälä (režisérka, kameraman a producent filmu Láska, soudruhu!)
Festival jsem si opravdu užil a bavil jsem se. Chtěl bych poděkovat programovým ředitelům Štefanu Uhríkovi a Haně Cielové, prezidentovi festivalu Fero Feničovi a celému týmu Febiofestu za úžasnou pohostinnost, vstřícnost a profesionalitu.

Pozdravení všem,

Isaach de Bankolé (herec snímků Chaos, Sama v Africe, Georgova matka, Otrokem, Čokoláda)
Se svými předchozími filmy jsem objela docela dost festivalů a bez zaváhání mohu říct, že Febiofest pro mě byl jedním z nejlepších. A to v každém ohledu: přátelská pohostinnost, skvěle fungující personál, který zodpověděl každý můj dotaz. A k tomu byla dokonalá kvalita promítání.

Děkuji moc za všechno!

Vidi Bilu (režisérka snímku Plastelína)
Dakujem aj ja Vam za prijemne chvile stravene na Febiofeste. Bolo mi s Vami naozaj prijemne, velmi pekne dakujem za Vasu pohostinnost, citila som sa naozaj ako doma a tiez verim, ze sa este naskytne prilezitost pre nase buduce stretnutie. Bude mi potesenim moct sa vratit na Vas Festival. 

Srdecne vsetkych pozdravujem

Barbora Bobulova (herečka snímků Na hraně, Nedospělí, Jen klid!, Svaté srdce, Třeba libero)


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram