Nepřehlédněte

13. 2. 2014

Chcete promítání už před začátkem festivalu?

Máte to mít. Abyste si ukrátili čekání před Febiofestem, připravili jsme pro Vás letos předběžné promítání. Těšit se můžete na finské drama 8-ball od režiséra Aku Louhimiese nebo na diváckou soutěž.

Finský režisér Aku Louhimies loni navštívil 20. ročník Febiofestu, kde představil například film Odhalený přístav. V roce 2013 natočil drama z drogového prostředí se jménem 8-ball, který máte možnost zdarma vidět už 25. února.

Příběh ze současnosti uvede mladou dívku Pike (hraje Jessica Grabowsky), která po propuštění z vězení hledá způsoby, jak se znovu postavit na nohy a zároveň se postarat o své dítě. Její snažení však naruší nejen drogová minulost, ale i policisté z drogového oddělení. Přijďte se podívat, jak to všechno dopadne.

Hoďte se do gala

V rámci předběžného promítání proběhne soutěž pro diváky. Pokud přijdete na film, máte šanci vyhrát dvě vstupenky na slavnostní zahájení Febiofestu, které vypukne 20. března 2014. 3 výherci nejen usednou před plátno oficiálně prvního filmu Febiofestu, ale dostanou se i na následnou gala recepci v pražském Obecním domě.

Na předběžné promítání přijďte 25. února 2014 v 19:00 do sálu č. 4 pražského kina Cinestar Anděl. Film bude v originálním finském znění s českými (i anglickými) titulky.

Těšíme se na Vás. A ještě jedna věc: promítání je zdarma do obsazení všech míst v sále. Takže raději přijďte o chvilku dříve. Na Facebooku se můžete k účasti přihlásit TADY.


» zpět
 
sledujte nás na sociálních sítích » Facebook Youtube Twitter Instagram