Katalog
Dle abecedy
# - A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z - Zrušit všechny filtry
:
:
:
:

 
 
Absolutní sto (Jugoslávie) Režie: Srdan Golubović ( Rytmy balkánu: Srdan Golubovič)
A dost! (USA) Režie: Nicole Holofcener ( Made in USA)
Armstrongova lež (USA) Režie: Alex Gibney ( Made in USA)
Attila Marcel (Francie) Režie: Sylvain Chomet ( Pocta: Sylvain Chomet)
Big Sur (USA) Režie: Michael Polish ( Made in USA)
Bloudění (Belgie, Rumunsko) Režie: Benny Vandendriessche ( Proti proudu)
Borgman (Nizozemí) Režie: Alex van Warmerdam ( Panorama světového filmu)
Braserie Romantika (Belgie) Režie: Joel Vanhoebrouck ( Panorama světového filmu)
Budoucnost (Chile, Německo, Itálie, Španělsko) Režie: Alicia Scherson ( Latinskoamerické panoráma)
Cesta do eurostudentovy duše (Česká republika) Režie: Jana Škopková ( Zvláštní uvedení)
Cupcakes (Izrael, Francie) Režie: Eytan Fox ( Jiný břeh)
Čokoláda (Francie, Německo, Kamerun) Režie: Claire Denis ( Pocta: Isaach de Bankolé)
Dělníci (Německo, Mexiko) Režie: José Luis Valle ( Latinskoamerické panoráma)
Detektiv Down (Norsko, Česká republika, Dánsko) Režie: Bård Breien ( Zvláštní uvedení)
Dětská láska (Belgie (Valonsko - Brusel), Švýcarsko, Lucembursko, Francie) Režie: Delphine Lehericey ( Soutěž Nová Evropa)
Děvče ze sirkárny (Finsko, Švédsko) Režie: Aki Kaurismäki ( Pocta: Kati Outinen)
Dohonit vítr (Norsko) Režie: Rune Denstad Langlo ( Světla severu)
Dom Hemingway (Velká Británie) Režie: Richard Shepard ( Panorama světového filmu)
Domov (Švédsko, Island) Režie: Maximilian Hult ( Soutěž Nová Evropa)
Dosáhnout na měsíc (Brazílie) Režie: Bruno Barreto ( Jiný břeh)
Dotek hříchu (Čína) Režie: Jia Zhang-ke ( Asijské panoráma)
Duše (Tchaj-wan) Režie: Chun Mong-hong ( Asijské panoráma)
Dvě matky (Německo) Režie: Anne Zohra Berrached ( Jiný břeh)
Egyptská princezna (Finsko) Režie: Jan Forsström ( Soutěž Nová Evropa)
Eventyrland (Norsko) Režie: Arild Østin Ommundsen ( Světla severu)
Georgova matka (USA) Režie: Andrew Dosunmu ( Pocta: Isaach de Bankolé)
Gerontofilie (Kanada) Režie: Bruce La Bruce ( Jiný břeh)
Heli (Mexiko, Francie, Německo, Nizozemí) Režie: Amat Escalante ( Latinskoamerické panoráma)
Heroin (Nizozemí) Režie: René Houwen ( Soutěž Nová Evropa)
Hlava plná metalu (Island, Norsko) Režie: Ragnar Bragason ( Světla severu)
Hodina rysa (Dánsko) Režie: Søren Kragh-Jacobsen ( Světla severu)
Hotel (Švédsko, Dánsko) Režie: Lisa Langseth ( Světla severu)
Hráč (Litva, Lotyšsko) Režie: Ignas Jonynas ( Světla severu)
Husiti (Česká republika) Režie: Pavel Koutský ( Febiofest Junior)
Chaos (Francie) Režie: Etienne Faure ( Pocta: Isaach de Bankolé)
Chladné květy sakury (Japonsko) Režie: Atsushi Funahashi ( Asijské panoráma)
Ilo Ilo (Singapur) Režie: Anthony Chen ( Asijské panoráma)
Iluzionista (Francie, Velká Británie) Režie: Sylvain Chomet ( Pocta: Sylvain Chomet)
Japonský pes (Rumunsko) Režie: Tudor Cristian Jurgiu ( Rytmy balkánu)
Jen klid! (Itálie) Režie: Francesco Bruni ( Pocta: Barbora Bobul'ová)
Jîn (Turecko, Německo) Režie: Reha Erdem ( Rytmy balkánu)
Jsem tvá (Norsko) Režie: Iram Haq ( Soutěž Nová Evropa)
Justin: Jak se stát rytířem (Španělsko) Režie: Manuel Sicilia ( Febiofest Junior)
Kertu (Estonsko) Režie: Ilmar Raag ( Světla severu)
Klauni (Česká republika, Lucembursko, Finsko, Slovensko) Režie: Viktor Tauš ( Pocta: Kati Outinen)
Kluci z východu (Francie) Režie: Robin Campillo ( Jiný břeh)
Knězovy děti (Chorvatsko, Srbsko) Režie: Vinko Brešan ( Rytmy balkánu)
Králičí žena (Argentina, Španělsko, Venezuela) Režie: Verónica Chen ( Proti proudu)
Kruhy (Srbsko, Slovinsko, Chorvatsko, Německo) Režie: Srdan Golubović ( Rytmy balkánu: Srdan Golubovič)
Lamerica (Itálie, Francie, Švýcarsko) Režie: Gianni Amelio ( Pocta: Gianni Amelio)
Láska, soudruhu! (Finsko, Norsko, Česká republika) Režie: Taru Mäkelä ( Zvláštní uvedení)
Ledové království (USA) Režie: Jennifer Lee, Chris Buck ( Febiofest Junior)
Letadla (USA) Režie: Klay Hall ( Febiofest Junior)
Lhářova kostka (Indie) Režie: Geethu Mohandas ( Asijské panoráma)
Lví srdce (Finsko, Švédsko) Režie: Dome Karukoski ( Světla severu)
Má hořkosladká zem (Francie, Německo, Irák) Režie: Hiner Saleem ( Asijské panoráma)
Mandela: Dlouhá cesta ke svobodě (Velká Británie, Jihoafrická republika) Režie: Justin Chadwick ( Panorama světového filmu)
Marina (Belgie, Itálie) Režie: Stijn Coninx ( Panorama světového filmu)
Matterhorn (Nizozemí) Režie: Diederik Ebbinge ( Jiný břeh)
Melasa (Kuba, Francie, Panama) Režie: Carlos Lechuga ( Latinskoamerické panoráma)
Moebius (Jižní Korea) Režie: Kim Ki-duk ( Asijské panoráma)
Muž bez minulosti (Finsko, Německo, Francie) Režie: Aki Kaurismäki ( Pocta: Kati Outinen)
Na cestě (Francie, Brazílie, USA) Režie: Walter Salles ( Made in USA)
Na hraně (Itálie) Režie: Ivano De Matteo ( Pocta: Barbora Bobul'ová)
Nebraska (USA) Režie: Alexander Payne ( Made in USA)
Nedospělí (Itálie) Režie: Paolo Genovese ( Pocta: Barbora Bobul'ová)
Nejlepší filmy ze soutěže "I ty jsi filmařem" (Česká republika) Režie: Jan Zykán, Barbora Skoumalová, Tomáš Fišer, Tomáš Krajča, Ondřej Bojo, Michal Šteflovič, Agáta Paličková, Petr Polák ( I ty jsi filmařem: Filmy mobilem!)
Nepřítel (Velká Británie) Režie: Denis Villeneuve ( Panorama světového filmu)
Neznámý od jezera (Francie) Režie: Alain Guiraudie ( Panorama světového filmu)
Noc v betonu (Finsko, Švédsko, Dánsko) Režie: Pirjo Honkasalo ( Světla severu)
Noe (USA) Režie: Darren Aronofsky ( Made in USA)
Ona (USA) Režie: Spike Jonze ( Made in USA)
Osamělý hrdina (Itálie) Režie: Gianni Amelio ( Pocta: Gianni Amelio)
Otrokem (Velká Británie) Režie: Gabriel Range ( Pocta: Isaach de Bankolé)
Padělatel (Srbsko, Chorvatsko, Bosna) Režie: Goran Marković ( Rytmy balkánu)
Pamplona - běh s býky 3D (Španělsko) Režie: Olivier van der Zee ( Panorama světového filmu)
Past (Srbsko, Německo, Maďarsko) Režie: Srdan Golubović ( Rytmy balkánu: Srdan Golubovič)
Plastelína (Izrael) Režie: Vardit (Vidi) Bilu ( Proti proudu)
Pojedeme k moři (Česká republika) Režie: Jiří Mádl ( Zvláštní uvedení)
Poslední zápas (Španělsko, Kuba) Režie: Antonio Hens ( Jiný břeh)
Proti pravidlům (Írán) Režie: Behnam Behzadi ( Asijské panoráma)
Pro ty, kteří už nemůžou vyprávět (Bosna) Režie: Jasmila Žbanić ( Rytmy balkánu)
Proud (Kanada) Režie: Simon Lavoie ( Proti proudu)
Přestřelka v monzunu (Velká Británie, Indie, Nizozemí) Režie: Amit Kumar ( Asijské panoráma)
Přežijí jen milenci (Velká Británie, Německo, Francie, Kypr, USA) Režie: Jim Jarmusch ( Made in USA)
Ranhojič (Německo) Režie: Philipp Stölzl ( Panorama světového filmu)
Rock the Casbah (Izrael, Francie) Režie: Yariv Horowitz ( Soutěž Nová Evropa)
Roxanne (Rumunsko, Maďarsko) Režie: Valentin Hotea ( Soutěž Nová Evropa)
Rychlá změna (Filipíny) Režie: Eduardo Roy, Jr. ( Jiný břeh)
Sama v Africe (Francie) Režie: Claire Denis ( Pocta: Isaach de Bankolé)
Sametoví teroristé (Slovensko, Česká republika, Chorvatsko) Režie: Peter Kerekes, Ivan Ostrochovský, Pavol Pekarčík ( Zvláštní uvedení)
Sandwich klub (Mexiko) Režie: Fernando Eimbcke ( Latinskoamerické panoráma)
Sex, drogy a daně (Dánsko) Režie: Christoffer Boe ( Světla severu)
Sibiřská škola (Itálie) Režie: Gabriele Salvatores ( Panorama světového filmu)
Siddharth (Kanada, Indie) Režie: Richie Mehta ( Asijské panoráma)
Soudružka Kimová bude létat (Severní Korea, Belgie, Velká Británie) Režie: Kim Gwang-hun, Anja Daelemans, Nicholas Bonner ( Proti proudu)
Stalingrad (3D) (Rusko) Režie: Fyodor Bondarchuk ( Panorama světového filmu)
Stará dáma a holubi (Kanada, Francie, Velká Británie) Režie: Sylvain Chomet ( Pocta: Sylvain Chomet)
Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (Švédsko) Režie: Felix Herngren ( Světla severu)
Stroj (Velká Británie) Režie: Caradog W. James ( Soutěž Nová Evropa)
Strýc (Chile) Režie: Mateo Iribarren ( Proti proudu)
Střechy (Alžírsko, Francie) Režie: Merzak Allouache ( Panorama světového filmu)
Svaté srdce (Itálie) Režie: Ferzan Ozpetek ( Pocta: Barbora Bobul'ová)
Šípy hromového draka (Bhútán, Austrálie) Režie: Greg Sneddon ( Asijské panoráma)
Špatný účes (Venezuela, Peru, Argentina, Německo) Režie: Mariana Rondón ( Latinskoamerické panoráma)
Táu (Mexiko) Režie: Daniel Castro Zimbrón ( Proti proudu)
Trio z Belleville (Francie, Belgie, Kanada, Velká Británie) Režie: Sylvain Chomet ( Pocta: Sylvain Chomet)
Třeba i libero (Itálie) Režie: Kim Rossi Stuart ( Pocta: Barbora Bobul'ová)
Turbo (USA) Režie: David Soren ( Febiofest Junior)
Úžasná rybička (Mexiko) Režie: Claudia Sainte-Luce ( Latinskoamerické panoráma)
Vášeň mezi řádky (Velká Británie) Režie: Ralph Fiennes ( Panorama světového filmu)
Velmi neklidné léto (Rumunsko, Česká republika, Švédsko, Velká Británie) Režie: Anca Damian ( Zvláštní uvedení)
Venuše v kožichu (Francie, Polsko) Režie: Roman Polanski ( Panorama světového filmu)
Violette (Francie) Režie: Martin Provost ( Jiný břeh)
Vítěz Grand Prix ( ) Režie: ( )
Vlčí děti (Litva, Německo) Režie: Rick Ostermann ( Soutěž Nová Evropa)
Vlk (Rumunsko) Režie: Bogdan Mustata ( Proti proudu)
Vnitřní nepřítel (Řecko) Režie: Yorgos Tsemberopoulos ( Rytmy balkánu)
Volný pád (Německo) Režie: Stephan Lacant ( Jiný břeh)
Vše o peří (Kostarika) Režie: Neto Villalobos ( Latinskoamerické panoráma)
Walesa: Člověk naděje (Polsko) Režie: Andrzej Wajda ( Panorama světového filmu)
Yves Saint Laurent (Francie) Režie: Jalil Lespert ( Panorama světového filmu)
Záhyb v mé dece (Gruzie) Režie: Zaza Rusadze ( Jiný břeh)
Zataženo, občas trakaře 2 (USA) Režie: Kris Pearn, Cody Cameron ( Febiofest Junior)
Zbav se svých miláčků (USA) Režie: John Krokidas ( Made in USA)
Země bouří (Maďarsko, Německo) Režie: Ádam Császi ( Jiný břeh)
Zlato (Německo) Režie: Thomas Arslan ( Panorama světového filmu)
Zloděj dětí (Itálie, Švýcarsko, Francie) Režie: Gianni Amelio ( Pocta: Gianni Amelio)
Zoran, můj synovec idiot (Itálie) Režie: Matteo Oleotto ( Soutěž Nová Evropa)
Žirafy (Kuba) Režie: Kiki Álvarez ( Latinskoamerické panoráma)
Živote, tady jsem! (Finsko) Režie: Tapio Suominen ( Pocta: Kati Outinen)
Život je snadný, když zavřete oči (Španělsko) Režie: David Trueba ( Panorama světového filmu)
Život je úžasný (Polsko) Režie: Maciej Pieprzyca ( Soutěž Nová Evropa)
2 podzimy, 3 zimy (Francie) Režie: Sebastien Betbeder ( Soutěž Nová Evropa)
40 dní ticha (Uzbekistán, Nizozemí, Německo, Francie) Režie: Saodat Ismailova ( Proti proudu)
8-Ball (Finsko) Režie: Aku Louhimies ( Světla severu)