zpět

Nejlepší filmy ze soutěže "I ty jsi filmařem" / Nejlepší filmy ze soutěže "I ty jsi filmařem"

Režie: Jan Zykán, Barbora Skoumalová, Tomáš Fišer, Ondřej Bojo, Michal Šteflovič, Agáta Paličková, Petr Polák, Tomáš Krajča

Země: Česká republika
Rok výroby: 2014
Délka filmu: 60
Formát filmu: Bluray
Původní znění: česky
Titulky: anglické
Popis filmu: Dvacátý první ročník Mezinárodního filmového festivalu Febiofest přináší i soutěž snímků natočených mobilními telefony s limitem stopáže od jedné do pěti minut. Celkem se sešlo padesát krátkých filmů, z nichž domácí filmoví profesionálové vybrali finálový soubor šesti snímků. „Šestka“ se tak utká o přízeň poroty složené z uznávaných filmařů – hostů Febiofestu – s nimiž finalisté absolvují i workshop a poslechnou si rady do dalšího filmařského života. V neděli 23. března však budou veřejnosti promítnuty nejen snímky finalistů, ale také další „šestka“ krátkých filmů, jež zaujaly, nicméně do finále se neprobojovaly. Pro amatéry nezapomenutelná příležitost zhlédnout svá díla na plátně mezinárodního filmového festivalu! Mezi finalisty se tak dostaly snímky Hra peněz, Jak jsem zničil Paříž, Sám sebou, The Little Schizonautismus, Trosečník a Špatná volba.
 
Nejlepší filmy ze soutěže "I ty jsi filmařem" Nejlepší filmy ze soutěže "I ty jsi filmařem" Nejlepší filmy ze soutěže "I ty jsi filmařem" Nejlepší filmy ze soutěže "I ty jsi filmařem" Nejlepší filmy ze soutěže "I ty jsi filmařem" Nejlepší filmy ze soutěže "I ty jsi filmařem"
 
Promítání
23.03.2014 / 18:45 Praha |CineStar Anděl, sál 3, Impuls     koupit lístek