Diskuze

Název Vláken Počet příspěvků Poslední příspěvek
Organizace festivalu 0 12 12.6.2017 08:59:43
Music fest 0 6 12.6.2017 08:54:03
Program festivalu 0 40 28.3.2017 22:55:03

Organizace festivalu

sekce filmů zdarma - lina - 12.3.2014 18:16 - Odpovědět
Dobrý den, bude letos sekce filmů zdarma s určitým námětem, jak to bylo dříve? Filmy o poště, filmy s leteckým námětem atd. Děkuji
Re: - Pavel Sladký, Febiofest - 12.3.2014 21:57 - Odpovědět
Dobrý den,
letos nabízíme projekce zdarma v rámci speciálního ukrajinského programu 20. 3. Mimo Cinestar se pak podíváme do Meetfactory na Zlíchově, kde bude mít speciální projekci s diskusí Sylvain Chomet. Tematická sekce, jakou zmiňujete, letos nebude.
Směr sever - Krátký [petr.kratkyX@seznam.cz] - 13.3.2014 12:33 - Odpovědět
Vážení tvůrci festivalu, ne že by mi pokračující orientace "na sever" (což převažuje ve výběru hostů, ať již Polsko, tradičně Skandinávie - a třeba Bára Bobuĺová přece jen není klasická "jižanka", ač se prosadila v Itálii...), nějak vadila, ale čím to, že třeba z onoho jihu Evropy od našich zeměpisných šířek a délek, třeba z klasické dřívější velmoci kinematografie - Itálie či Španělska, nemluvě o Balkánu, jsou ti hosté a Osobnosti poslední dobou na Febiofestu opravdu VELMI vzácně ? Ale i tak díky za skvělý program a za to, že stále roky držíte laťku vysoko i přes všemožné finanční těžkosti a že pokaždé začínáte znovu od nuly (s pěnězi na festival...). Dík za stanovisko, Krátký (krátký jižní film...)
Re: - Pavel Sladký, Febiofest - 13.3.2014 15:45 - Odpovědět
Dobrý den,
ano, severské kinematografie jsou v posledních letech zastoupené silně. Středoevropské Polsko do "směru sever" ale rozhodně nepočítáme. Balkán k "jižnímu směru" naopak nepochybně patří, i když si to samozřejmě můžete nadefinovat jinak. S Barborou Bobulovou ale hrajeme 5x filmy italských režisérů, poctu má letos i rodilý Ital G. Amelio, hostem Febiofestu byli G. Gianninni, N. Moretti, Itálii tedy rozhodně nepřehlížíme.
Díky za uznalá slova a věříme, že si i při svých diváckých preferencích najdete v programu to své.
Echo Febiofestu - Lina - 25.3.2014 09:37 - Odpovědět
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na pořad Echo Febiofestu, který dříve běžel v době festivalu na Nově nebo na ČT. Je možné ho letos někde vidět? Chybí mi Echo Febiofestu komentované Bárou. Děkuji
Re: - Pavel Sladký, Febiofest - 25.3.2014 19:33 - Odpovědět
Dobrý den, televizní Echo Febiofestu letos stejně jako vloni nenatáčíme/nevysíláme. (Je to hlavně z produkčních-finančních důvodů).
Dotaz - Petra - 25.3.2014 12:57 - Odpovědět
Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, zda melodie ke znělce Febiofestu je originál složená pro Febio nebo pochází odjinud? Mám právě pocit, že jsem ji kdysi slyšela u nějaké reklamy. Moc se mi líbí, již několik let, co na Febiofest chodím. Děkuji za odpověď.
Re: - Pavel Sladký, Febiofest - 25.3.2014 19:31 - Odpovědět
Dobrý den,
hudba ve znělce byla před mnoha lety převzatá z volně dostupných databázových zdrojů. (Objevila se tedy pravděpodobně i někde jinde, to je možné.)
Holubí letka - Pavel Srnka [humani1@atlas.cz] - 26.3.2014 08:07 - Odpovědět
Dobrý den, je opravdu nezbytně nutné, aby na skvělém Febiofestu musela být přítomná tzv.Holubí letka v dost silným zastoupení, naštěstí na filmech je ani moc vidět není - tam je to hlídaný, ale tradičně zase řádili na zahajovací afterparty v Obecním domě, jako snad každý rok, kde těchto dost na pražských akcích frekventovaných obličejů mohlo být dle mýho odhadu tak 30-50 (před týdnem ve čtvrtek), těžko přesně určit kolik desítek jich tam hodovalo. Ještě po půlnoci při odchodu sem potkal dalších několik přicházet nahoru od šaten...S filmem nemají nic společnýho, pozvánky těžko mají legálně, je otázka, co tam pořadatelé a bodyguardi vlastně dělají ? Jak se tam dostávají ? Zajímá je jedině jídlo a alkohol. O tom by se měl natočit film...něco jako Šmejdi 2. Na závěrečnou do Michňáku už raději ani nejdu, koukat zase na ty vyžírky, které vidíte x-krát za rok po Praze, to dokáže znechutit program. Jinak ale dík za filmy a že JEDETE DÁL ! Pavek Srnka
Re: - Pavel Sladký, Febiofest - 26.3.2014 20:43 - Odpovědět
Co na to odpovědět? Holubí letku nezveme. Legálnost pozvánky, která není na jméno, je dost pofidérní kategorie. Ale, jak píšete... jedeme dál.
Koupím program - dasik [dasik@quick.cz] - 27.3.2014 09:02 - Odpovědět
Dobrý den, pokud někdo máte programovou brožuru, kterou si nebudete po skončení Febiofestu chtít ponechat, koupím ji klidně i za trojnásobek, došly a prý nebude dotisk.
Rolex Replica - Rolex Replica [ski@jk.com] - 12.6.2017 08:59 - Odpovědět
Great Article it its really informative and innovative keep us posted with new updates. its was really valuable. thanks a lot.Rolex Replica


Vložit nový příspěvek